Archiv

Dovolená last minute 2024 – kam se vydat?

Last minute nabídka: Kypr

Návštěva Kypru je jako cesta do minulosti smíchaná s moderním luxusem. Kromě starověkých památek nabízí Kypr také rozmanité možnosti pro aktivní dovolenou a gastronomické zážitky. Kromě města Pafos je na Kypru spousta dalších historických a kulturních pokladů. Například v Larnace můžete navštívit úžasnou Larnackou mešitu nebo se procházet malebnými uličkami starého města. Archeologické naleziště Choirokoitia vás vtáhne do dávných časů, kdy prozkoumáte starověké neolitické vesnice.

Pro dobrodružné povahy je tu mnoho možností, jak si vychutnat krásy kyperské krajiny. Například výlet na pohoří Troodos nabízí úžasné výhledy a možnost procházek po malebných horských stezkách. Nebo se můžete vydat na vodní dobrodružství a pronajmout si kajak či šlapadlo a prozkoumat pobřeží z jiné perspektivy.

Kulturní scéna na Kypru je bohatá a různorodá. Můžete se zúčastnit tradičních festivalů, ochutnat místní speciality na trzích nebo si dopřát večer ve stylové restauraci s výhledem na moře. Mezi nezapomenutelné zážitky patří ochutnávka místních vín, která jsou na Kypru velmi oblíbená. Nezapomeňme také na kyperskou pohostinnost, která je proslulá po celém světě. Místní obyvatelé vás přivítají s otevřenou náručí a rádi vám poradí, kam vyrazit nebo co ochutnat.

Ať už jste dobrodružní cestovatelé, milovníci historie nebo gurmáni, Kypr má co nabídnout každému cestovateli. S last minute Kypr navíc není vůbec drahý. Když se podíváte na dovolené od TUI můžete být brzy na cestě do této fascinující destinace a zažít nezapomenutelné dobrodružství plné krás, chutí a památek. Stačí jen hledat klíčová slova jako „nabídka Kypr“ nebo „dovolené Kypr“ a pak si jen vybrat hotel a datum, které vám vyhovují.

Last minute Mallorca vám vyrazí dech

Mallorca, jedno z nejoblíbenějších letních letovisek ve Středozemním moři, je ostrovem plným rozmanitých atrakcí a aktivit pro každého návštěvníka. Kromě relaxace na báječných plážích a procházek historickými uličkami nabízí Mallorca také mnoho dalšího k objevování.

Pro milovníky přírody a dobrodružství jsou zde nespočetné možnosti. Můžete se vydat na pěší túry do malebných hor Serra de Tramuntana a obdivovat úchvatné výhledy na krajinu. Nebo se vydejte na cyklostezky, které se klikatí podél pobřeží a skrz horské vesnice, které nabízí nezapomenutelné zážitky pro cyklisty všech úrovní.

Pro milovníky vodních sportů je na Mallorce dostatek možností pro šnorchlování, potápění, surfování a plachtění. Místní pláže nejenže lákají svou krásou a čistotou, ale také nabízejí bohatý podmořský život, který stojí za objevování.

Kulturní scéna v Palma de Mallorca, hlavním městě ostrova, je bohatá a rozmanitá. Můžete navštívit katedrálu La Seu, jeden z nejvýznamnějších gotických kostelů ve Španělsku, nebo si prohlédnout krásné královské paláce a historická muzea. Ve večerních hodinách si pak můžete dopřát tradiční španělskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací, které nabízejí pestrou škálu místních specialit.

Mallorca je také známá svými festivaly a trhy, které nabízejí možnost ochutnat místní produkty a poznat tradiční kulturu ostrova. Ať už se jedná o trhy s čerstvým ovocem a zeleninou nebo o tradiční festivaly s hudbou a tancem, vždy se najde něco pro každého.

Nezapomeňme ani na malebná městečka a vesnice roztroušené po celém ostrově, které lákají svou autentičností a pohostinností místních obyvatel. Procházka úzkými uličkami a návštěva tradičních taveren a kaváren je skvělý způsob, jak poznat pravou atmosféru Mallorky.

Celkově vzato, Mallorca je destinací, která nabízí nekonečné možnosti pro zábavu, dobrodružství a relaxaci. Nechte se unést kouzlem Mallorcy a zažijte nezapomenutelné dovolené last minute 2024! Podobně jako u Kypru, pro ty nejlepší nabídky stačí hledat pod „dovolené Mallorca“ nebo „nabídka Mallorca“ a pak si vybrat nabídku, která vám nejvíc vyhovuje.

Dovolené last minute 2024 s TUI

Dovolené s TUI jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají rychlý a bezstarostný způsob, jak se dostat na dovolenou za výhodnou cenu. Ať už toužíte po relaxaci na pláži, dobrodružství v horách nebo poznávání nových kultur, TUI má pro vás širokou nabídku zájezdů, která uspokojí vaše očekávání.

Pro nalezení levné last minute dovolené stačí sledovat nabídky na webových stránkách cestovních kanceláří, jako je TUI. Často se stává, že dovolené, které nebyly prodány v předstihu, jsou nabízeny za výhodnější ceny jako last minute nabídky. Je dobré být pružný ohledně termínu odjezdu a destinace, což může znamenat ještě větší úsporu.

Mezi ověřené české cestovní kanceláře, které nabízí last minute zájezdy, patří nejen TUI, ale také Čedok, Fischer, Exim Tours a mnoho dalších. Tyto společnosti mají dlouholetou zkušenost s organizováním dovolených a nabízejí širokou škálu zájezdů po celém světě. Díky jejich profesionálnímu přístupu a široké nabídce si můžete být jisti, že vaše dovolená bude skvělá a bezstarostná.

Nezmeškejte příležitost a vydejte se na last minute dovolenou s TUI ještě dnes! Objevte krásy Kypru a Mallorcy a zanechte za sebou starosti a stresy každodenního života. Ať už si zvolíte Kypr nebo Mallorcu, jedno je jisté – nezapomenutelný zážitek je zaručen!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments