Archiv

Léčba Kate je náročnější, než palác připustil. Nad vodou ji drží jediná věc

[chooze:gallery;value:35033]

Princezna z Walesu podle královského experta Roba Jobsona se svou léčbou nespěchá, píše web Marca. „Mluvil jsem s jejími blízkými a myslím, že se zotavuje dobře. Necítí se ale ještě úplně ve formě,“ řekl.

Kate prý podle expertky na královskou rodinu Emily Nashové pomáhá během rekonvalescence hlavně její rodina. Jelikož se nemusí věnovat svým královským povinnostem, může tak veškerý čas trávit se svými dětmi, Georgem, Charlotte a Louisem.

„Kate možná chyběla ve škole nebo na sportovních zápasech, ale v posledních několika týdnech mohla se svými dětmi strávit spoustu času doma, a to je pro ni nejvíc,“ uvedla Bushová. Kate si navíc bude moci se svou rodinou v klidu užít i Den matek, který se ve Velké Británii slaví už tuto neděli.

[chooze:article;value:545116]

V posledních dnech vyvolala obrovské obavy o princeznu zpráva, že by se ke svým povinnostem měla vrátit až v červnu. Na svých webových stránkách o tom informovalo ministerstvo obrany. Oznámení ale později z webu stáhlo.

Účast princezny na akcích smí totiž oznamovat pouze Kensingtonský palác. Ministerstvo prý navíc s palácem své prohlášení ani nekonzultovalo. Podle původního prohlášení se však princezna měla ke královským povinnostem vrátit kolem Velikonoc.

[chooze:article;value:544898]

Palác se k princeznině zdravotnímu stavu téměř nevyjadřuje. Už dříve ale uvedl, že princezna si přeje, aby informace o jejím zdravotním stavu zůstaly soukromé, píše portál The Independent.

Další obavy o oblíbenou princeznu vyvolaly i fotografie, které v pondělí pořídili fotografové poblíž hradu Windsor. Princezna na nich vypadá opuchle, a na sociálních sítích se dokonce začaly rojit konspirační teorie o tom, že na fotkách je její dvojnice

Po nemocné Kate se slehla zem. Ani nejbližší nevědí, kde princezna je:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments