Archiv

Pátrání po tříletém Jarouškovi z Košic skončilo tragicky. Našlo se tělíčko

Slovenskem otřásla tragická zpráva. Nedaleko obce Ďurkov na východě země nalezli tělo tříletého dítěte. Informaci přinesla televize Markíza. Podle ní se nejspíše jedná o malého Jaroslava, kterého už třetí den hledali policisté.

Chlapeček se ve středu kolem 14. hodiny ztratil mamince. Údajně zmizel v chvilce nepozornosti, když žena zakládala oheň v peci poté, co se spolu se sourozenci vrátili z lesa.

[chooze:article;value:484078]

​Podle slovenských médií se tělíčko dítěte našlo zhruba kilometr od místa zmizení, konkrétně mezi obcemi Svinica a Ďurkov. Zpozorovat ho měl pilot malého letadla.

Pomáhal každý

V okolí obce po chlapci pátrali profesionální i dobrovolní hasiči, policisté, vojáci, kadeti střední policejní školy a hledal ho i vrtulník ministerstva vnitra. „Ve středu odpoledne policie přijala na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování nezletilé osoby. Policisté po nezvěstné nezletilé osobě začali okamžitě pátrat, do pátrání se kromě policistů z přilehlých obvodních oddělení zapojil i psovod se služebním psem, záchranáři se čtyřkolkami, profesionální i dobrovolní hasiči z okolních vesnic. Součinnost poskytoval i vrtulník Ministerstva vnitra Slovenské republiky a do pátrání se zapojili i studenti Střední odborné školy Policejního sboru v Košicích,“ uvedla pro tvnoviny.sk mluvčí krajského ředitelství policejního sboru v Košicích Lenka Ivanová.

Pátrání po chlapečkovi nepřestalo ani v noci a zapojili se do něj i dobrovolníci. „Pustili nás pátrat do lesa, ale s jednou podmínkou, že nepůjdeme na tu stranu, kde létají drony,“ popsal Vincent, který prý chlapce hledal 12 hodin.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments