Archiv

Policie kvůli napadení youtuberů obvinila tři mladíky. Nejdřív se s nimi fotili

Od uplynulého víkendu prošetřovali písečtí kriminalisté případ výtržnictví a ublížení na zdraví, kde figurovaly dvě skupiny osob, které se v centru města pohybovaly za účelem zábavy a oslav v restauračních zařízeních,“ informovala policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

V centru Písku u Palackého sadů se obě skupiny setkaly. „Setkání se zprvu neslo v duchu pořizování společných fotografii a rozhovorů, během kterých došlo nejprve na verbální a následně i fyzické napadání,“ uvedla mluvčí.

Kriminalisté podle ní vyhodnocovali městské kamerové záznamy a vyslechli všechny lidi, kteří se potyčky zúčastnili. „Na základě dosavadního prošetření všech okolnosti případu vyšetřovatel vydal v pátek 22. března usnesení o zahájení trestního stíhání trojice osob. Jde o dva mladistvé a jednoho dospělého muže (2008, 2008, 2004),“ oznámila.

[chooze:article;value:547015]

Všichni tři jsou jako spolupachatelé obvinění z výtržnictví. Jeden z mladistvých i ublížení na zdraví. 

„Vyšetřování případu dále pokračuje, dosavadním šetřením se nepotvrdil rasově motivovaný trestný čin. Policisté i strážníci na místě incidentu zakročovali okamžitě po oznámení případu a zabránili vyhrocení konfliktu. Zajistili také důležitá svědectví,“ sdělila Čuřínová Ingrišová.

Podle webu Antiyoutuber.cz influencera napadla asi 20členná skupina, která mu zlomila čelist i klíční kost. „Policisté navíc upozorňují, že žádné podobné jednání nenechají bez povšimnutí,“ vzkázala policejní mluvčí.

Pár měl na zastávce v Brně brutálně napadnout ženu. Mám malé děti, prosila je (3/2024):

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments