Archiv

Srážka vlaku s autem komplikuje dopravu do Prahy. Provoz na trati je přerušen

Na trase z Kralup nad Vltavou do Prahy se v Libčicích nad Vltavou srazil vlak s osobním automobilem. „Hlášení na linku 158 jsme dostali ve čtvrt na pět ráno,“ uvedla pro TN.cz mluvčí středočeské policie Michaela Richterová. 

Řidič auta byl ročník 1966 a podle jeho slov mu zničehonic přestalo jet auto. „Jestli to byla technická závada, to se bude zjišťovat,“ dodala Richterová. Po zastavení vozidla na železnici do jeho levého boku narazil vlak a „po nárazu bylo osobní auto odmrštěno“.

[chooze:article;value:545826]

​“V tu chvíli se zastavil provoz na trati,“ dodala Richterová. Podle Pražské integrované dopravy se za osobní vlak XS4 Kralupy – Roztoky a XR20 Kralupy – Nádraží Holešovice zavádí náhradní autobusová doprava. Nehoda komplikuje dopravu ve vytížené ranní špičce a provoz je přerušen až do odvolání.

Při nehodě se nikdo nezranil. „Řidič auta vyvázl bez zranění, dechová zkouška byla negativní,“ uvedla mluvčí. Stejně tak tomu bylo i v případě strojvedoucího.

Nákladní vlak měl přepravovat nebezpečné látky. „K jejich úniku ale nedošlo,“ dodala mluvčí. Předběžná škoda je vyčíslena na 800 tisíc korun.

Desítky lidí čekaly na autobus v Kralupech nad Vltavou:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments